Trgovački centar Lumini darivao školu

Vrijedni pokloni za naše učenike 21. prosinca 2023. stigli su iz Trgovačkog centra Lumini.

Kako bi poboljšao kvalitetu izvođenja nastave Tjelesne i zdravstvene kulture, Trgovački centar Lumini školi je donirao sportsku opremu ukupne vrijednosti 707.27 eura.

Ovaj vrijedan božićni poklon sadržavao je 40 lopti renomiranih proizvođača sportske opreme (po 10 nogometnih, rukometnih, košarkaških i odbojkaških), zatim 10 vijača te 16 markera (sportskih majici). Sva je sportska oprema nabavljena iz trgovina Trgovačkog centra Lumini te je u potpunosti financirana sredstvima Centra. Donacija Trgovačkog centra Lumini velik je poticaj našim učenicima da se aktivno bave sportom te brinu o svom zdravlju. Centar je također pokazao dobru volju i želju za daljnjom suradnjom s Osnovnom školom Kneginec Gornji. Ovom prilikom zahvaljujemo Trgovačkom centru Lumini na donaciji.