Akcija prikupljanja potrepština za socijalnu samoposlugu „Kruh svetog Antuna“

Učenici i djelatnici naše škole ponovno su dokazali da je čovjek najsretniji kada pomaže i daruje. Škola i dalje podupire rad socijalne samoposluge „Kruh svetog Antuna“ iz Varaždina pa je već tradicionalno organizirana akcija prikupljanja potrepština za najpotrebitije stanovnike Varaždinske županije. Akcija prikupljanja održana je od 16. ožujka  do 5. travnja 2022. Tijekom akcije, učenici i djelatnici naše škole prikupili su brojne higijenske potrepštine za socijalnu samoposlugu. Donirana sredstva predana su volonterima samoposluge koji će ih podijeliti onima kojima je to najpotrebnije. Hvala svima na sudjelovanju u ovoj humanitarnoj akciji i ne zaboravite, dobro se dobrim vraća!