MEĐUŽUPANIJSKA SMOTRA IZ BIOSIGURNOSTI I BIOZAŠTITE

U Zagrebu je 2.ožujka 2023. održana Međužupanijska smotra iz Biosigurnosti i biozaštite. Na njoj je sudjelovao i naš tim sastavljen od dvije osmašice, Mirte Rakočević i Elle Šimunec iz 8.b. Učenice su prezentirale rezultate istraživačkog rada na temu Dezinficijensi – vlastita izrada i njihova učinkovitost uz podršku mentorice Kristine Maričić.

Osim pljeska za izvrsno izlaganje, osvojile su 1. mjesto u svojoj kategoriji i tako se plasirale na državnu smotru koja će se održati u Omišu. Bravo cure!