U humanitarnoj akciji prikupljena hrana i potrepštine za napuštene životinje

U razdoblju od 28. studenoga do 9. prosinca 2022. učenici i učitelji OŠ Kneginec Gornji proveli su humanitarnu akciju “Životinjama sreću pruži da ti u srcu ljubav kruži!”. Cilj akcije bio je pomoći napuštenim psima u Udruzi Spas i napuštenim mačkama u Udruzi Životni zov. Za udruge smo prikupili suhu i mokru hranu, poslastice, ručnike, deke, plahte, podloške, metle, pijesak za mačke, zdjelice za hranu i vodu. Skupljene stvari prijekopotrebne su udrugama, a učenici su ovom hvalevrijednom gestom pokazali kako suosjećaju s napuštenim životinjama i žele im olakšati dane provedene u skloništu.

Zahvaljujemo svima koji su donacijama poduprli ovu akciju te pokazali humanost i toplinu prema nemoćnim i napuštenim životinjama.