Natjecanje učeničkih zadruga Čarolija Božića - zajedno smo online

Srednja škola Novi Marof već nekoliko godina organizira natjecanje učeničkih zadruga Čarolija Božića. Iako je zamišljeno da ima prodajno - izložbeni karakter, unatrag dvije godine održava se online. Učeničke zadruge su pozvane da prijave jedan proizvod s božićnom tematikom, a poseban naglasak se stavlja na korištenje ekološki prihvatljivih materijala. Svi prijavljeni proizvodi mogu se pogledati na Facebook stranici Srednje škole Novi Marof.

Ove godine u natjecanju sudjeluju 23 učeničke zadruge s područja Varaždinske županije, a među njima je i naša UZ Kneginja. Proizvod koji je odabran jest reljefna slika Zimska idila.

Od ponedjeljka, 12. prosinca, do ponedjeljka 19. prosinca, na Facebook stranici Srednje škole Novi Marof otvoreno je glasovanje za proizvode koji sudjeluju u natjecanju. Glasovanje je javno te svi zainteresirani mogu dati svoj glas za proizvod koji im se sviđa. Prve tri zadruge s najvećim brojem prikupljenih pozitivnih reakcija dobit će prigodnu nagradu, a ostale zahvalnicu za sudjelovanje.

Pozivamo vas da svojim glasom podržite rad naše zadruge i doprinesete što boljem plasmanu našeg rada. Za našu Zimsku idilu možete glasovati na sljedećoj poveznici: