RADOSNO PJEVAJUĆI DOČEKALI SVETOG NIKOLU!

Na dan sv. Nikole, zbor Runolist koji broji 39 članova, pod vodstvom vjeroučiteljice Maje Bobek Ivanjko, gostovao je na priredbi koju su pripremile tete, osoblje i djeca DV Bubamara. U veselom ozračju prepunom divnih dječjih lica došao je sam sv. NIKOLA i darovao prigodne darove. Naravno, uz obećanje da ćemo slijediti njegov put dobrote, vjernosti Bogu i ljudima. Krampusa smo otjerali, počastili se, a nakon toga zbor je u malom holu naše škole ponovio tu istu priredbu za djecu nižeg uzrasta. Zahvaljujemo ravnateljici Mirjani Sekol i svima koji su nas tako lijepo ugostili! Nadamo se da će nam sv.Nikola doći i slijedeće godine!