PREDAVANJE O DOMOVINSKOM RATU

Nakon pauze zbog pandemije učenici osmoga razreda ponovno su imali mogućnost poslušati predavanje o „Domovinskom ratu“.

U našoj školi je, 25. listopada, održano predavanje o Domovinskom ratu za učenike 8. razreda. Predavanje su pripremili i održali umirovljeni natporučnik  V. Milavac i D. Laljek iz UDVDR Klub Petrijanec.

Uz animaciju te video s autentičnim slikama dočarali su sliku života tijekom Domovinskog rata.

Nakon predavanja učenici su postavljali pitanja i vidjeli su ratnu opremu koja se rabila u Domovinskom ratu.

Naši osmaši su sa zanimanjem slušali predavanje, za koje smo sigurni da je bacilo novu svjetlost na događanja tijekom Domovinskog rata.

Hvala im što su nas posjetili, nadamo se da se vidimo i dogodine te da nastavljamo suradnju!