ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI ZA UČENICE I UČENIKE 5. i 6. RAZREDA

U organizaciji ŠŠSVŽ, pod vodstvom učitelja Emerika Večerića, 19.5.2022. na atletskom stadionu u Varaždinu održano je natjecanje u atletici za učenice i učenike petih i šestih razreda. Na županijskom natjecanju nastupile su škole i njihovi ŠSD-ovi: OŠ Novi Marof, OŠ Kneginec, 7. OŠ Varaždin, 6.OŠ Varaždin, 4.OŠ Varaždin, OŠ Ivanec te 3. OŠ Varaždin. U jakoj konkurenciji naši učenici iskoristili su svoje šanse i ostvarili dobre rezultate, 4. mjesto za djevojčice i 4. mjesto za dječake je odlično postignuće. Na podjeli medalja za treće mjesto u izjednačenim bodovima muška ekipa ostaje bez medalje jer je 6. OŠ imala zlatno odličje više nego mi. Posebno su se istaknuli Dorijan RodešTea Golubić u suvanju medicinke gdje su osvojili 2.mjesto. U utrci na 600 metara Ivan Nemčević je osvojio 2. mjesto u ukupnom poretku. Dino Zadravec u skoku u dalj zauzeo je 3. mjesto, dok je Suzana Bajs osvojila 4. mjesto u bacanju vortexa, kao i Erik Eršeg. U skoku u vis Jan Sodar osvojio je 4.mjesto kao i Dejna Sedlar. Muška štafeta osvojila je visoko treće mjesto u sastavu: Erik Eršeg, Dino Zadravec, Leon Blaži i Jan Sodar.