„Kruh sv. Antuna"

Učenici i djelatnici naše škole ponovno su pokazali nesebičnost i veliko srce te su i ove školske godine poduprli rad Socijalne samoposluge „Kruh sv. Antuna“ iz Varaždina.

Akcija je provedena od utorka, 26. travnja 2022., do petka, 6. svibnja 2022. Tijekom akcije prikupljene su brojne namirnice i higijenske potrepštine koje će volonteri Socijalne samoposluge podijeliti onima kojima je to najpotrebnije. Hvala svima što ste podržali ovu humanitarnu akciju i ne zaboravite, dobro je činiti dobro!