ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ATLETICI ZA UČENICE I UČENIKE 7. i 8. RAZREDA

U organizaciji ŠŠSVŽ, pod vodstvom učitelja Emerika Večerića, na atletskom stadionu u Varaždinu održano je natjecanje u atletici za učenice i učenike sedmih i osmih razreda. Naša škola plasirala se u završnicu natjecanja. Na županijskom natjecanju nastupile su škole i njihovi ŠSD-ovi. OŠ Novi Marof, OŠ Kneginec, OŠ Ludbreg, 6.OŠ Varaždin, te 4.OŠ Varaždin. U jakoj konkurenciji naši učenici iskoristili su svoje šanse i ostvarili dobre rezultate, no posebno su se istaknuli Eva Horvat u utrci na 300 metara zauzela je 3. mjesto u ukupnom poretku. Od muške ekipe posebno su se istaknuli Zoran Feltrin, u utrci na 100 metara zauzeo je 3.mjesto te učenik Antun Mraz koji je u skoku u dalj zauzeo 3. mjesto.

Za našu školu nastupili su: Eva Horvat, Sanja Lukač, Dora Kolednjak, Lana Knok, Maša Šalamon, Mija Milec, Gabrijela Bebić, Mia Tkalčec, Zoran Feltrin, Leonardo Hrastić, Petar Nemčević, Antun Mraz, Mateo Keretić, Mislav Milec, Petar Pintarić, Mateo Bukal, Teo Kralj