USPJEH MLADIH SKLADATELJA

Učenici Tamburaške grupe naše škole i ove su godine ostvarili uspjeh na Natječaju za 51. festival dječje kajkavske popevke u Zlataru. Pod mentorstvom učitelja glazbene kulture Josipa Levatića, uglazbili su stihove pjesme Stezica (rad učenice Lore Flojhar iz OŠ „Petar Zrinski“ iz Šenkovca, Međimurska županija). Pjesma je odlukom Prosudbene komisije odabrana za izvođenje na Festivalu koji će se održati 2. listopada ove godine. Uz pratnju Tamburaškog orkestra HRT-a pjesmu će izvesti naša učenica Katja Hrastovec.