Tema B) Svjetlost – digitalna fotografija

U likovnom natječaju sudjelovali su učenici 2.b razreda: Lea Špoljarić, Tia Cindori, Tena Knok, Jan Bubnjarić, Agata Maria Belščak, Mia Levatić, Vilim Lončarić, Paula Meštrić, Niko Soldatek, Patrik Pavlović.

Učenici su izrađivali znak vlasništva na knjizi, obično na unutarnjoj strani korica ili na naslovnoj stranici; rađen rukom, otisnut žigom ili umnožen na posebnom listu kao naljepnica, sadrži ime ili inicijale vlasnika te često alegorijsku sliku, ukras ili grb s geslom i sl. Po prvi puta su se susreli s malim formatom papira (max. 10x15 cm). Ex librisi izrađeni su likovnom tehnikom  - flomaster.

Svi radovi otisnuti su u Zborniku radova „Poj riči materinske“. Učenici su dobili Zahvalnice i Priznanja, a učenice Lea Špoljarić, Tia Cindori i Tena Knok i Zbornike radova kao mali poklon za uspješnost u radu.