ŽUPANIJSKO NATJECANJE U ODBOJCI ZA UČENICE 7. i 8. RAZREDA

U organizaciji ŠSD Ludbreg, pod vodstvom učitelja Emerika Večerića, 7.4.2022. u Osnovnoj školi Ludbreg održano je natjecanje u odbojci za učenice sedmih i osmih razreda. Naša škola plasirala se u završnicu natjecanja. Na županijskom natjecanju nastupile su učenice iz OŠ Kneginec, OŠ Ludbreg, OŠ Petrijanec, OŠ Ivanec te 3.OŠ Varaždin. U jakoj konkurenciji naše učenice pokazale su izvrsnu odbojku, no manjak iskustva pokazao se presudan za osvajanje odličja na županijskom natjecanju. Pobjedu odnose učenice OŠ Ivanec koje su redom članice odbojkaških klubova dok su naše učenice osvojile visoko četvrto mjesto.

Za našu školu nastupile su: Leona Cvek, Lea Crnjević, Franka Kolarić, Simona Kolarić, Evita Hamelec, Bruna Mikić, Nika Turković, Erin Meštrić, Katja Hrastovec, Ivona Šestak, Nives Plantak, Marta Grabar i Leona Hrastić.