ŽUPANIJSKO  NATJECANJE U NOGOMETU ZA UČENIKE 5. i 6. RAZREDA

U organizaciji ŠSD Kneginec pod vodstvom učitelja Emerika Večerića i Nikole Katalenića, 18.3.2022. u našoj školi je održano finale županijskog natjecanja u nogometu za učenike petih i šestih razreda. Naši učenici su pobjedama u polufinalu osigurali plasman u finale županijskog prvenstva za učenike petih i šestih razreda. U polufinalu svladali su OŠ Lepoglavu i OŠ LJubeščica, dok su protiv VI.OŠ Varaždin poraženi. Drugo mjesto u skupini vodilo ih je u samu završnicu prvenstva gdje su se susreli protiv ekipa: OŠ Ivanec, OŠ Sv. Đurđ, i OŠ VI. Varaždin. Da je nogomet napeta i uzbudljiva igra doživjeli su navijači - učenici škole koji su došli bodriti naše nogometaše. Četiri uzbudljive utakmice iznjedrile su VI.OŠ iz Varaždina kao pobjednika županijskog natjecanja. Učenici naše škole osvojili su četvrto mjesto u ukupnom poretku. Bravo za našu ekipu i voditelje!

Za našu školu nastupili su: Erik Eršeg, Tin Horvat, Dino Zadravec, Marko Gluhak, Leon Blaži, Daniel Horg, Ivan Halapa, Ivano Crnjević, Theo Turković, Dino Maruševac