ZA UČENICE 7. i 8. RAZREDA

U organizaciji ŠSD Kneginec pod vodstvom učitelja Emerika Večerića i Nikole Katalenića, 22.3.2022. u našoj školi je održano natjecanje u odbojci za učenice sedmih i osmih razreda. Naša škola uvrštena je u skupinu 5 natjecanja ŠŠSVŽ. Na školskom natjecanju nastupile su učenice iz OŠ Kneginec, OŠ Jalžabet, OŠ Šemovec. Pobjednici skupine 5 su učenice ŠSD Kneginec. Odličnom igrom pokazale su visoki nivo odbojke, te se plasirale u završnicu na županijsku razinu natjecanja koje će se održati početkom travnja 2022.

Za našu školu nastupile su: Leona Cvek, Lea Crnjević, Franka Kolarić, Simona Kolarić, Evita Hamelec, Bruna Mikić, Nika Turković, Erin Meštrić, Katja Hrastovec, Ivona Šestak, Nives Plantak, Marta Grabar, Leona Hrastić