"VOLIM MLIJEKO" i glasajte za svog učenika

Likovni rad učenika 2.b razreda Doriana Mihalića izabran je između tisuća pristiglih radova iz cijele RH. Našao se među finalistima natječaja Dukata.

Glasati možete na Facebook stranici Dukata, gdje su izloženi svi radovi finalista, od 24. siječnja do 04. veljače 2022. godine putem oznake Like/Sviđa mi se yes  za jedan ili više vaših favorita.

Dva rada s najviše osvojenih lajkova pridružit će se pobjednicima (osam radova) koje bira stručni žiri Dukata.

Podržite našeg učenika Doriana Mihalića i dajte lajk za njegovu šumu. Svaki lajk je vrlo važan.