PROSLAVILI SMO DAN ŠKOLE

U srijedu, 29.5.2013. godine, u školskoj sportskoj dvorani proslavili smo Dan škole. Priredbu,  kojoj je tema bila prijateljstvo i zajedništvo, osmislili su učenici osmih razreda i učiteljica hrvatskog jezika Tamara Hojnik. Priredba je zamišljena kao prisjećanje osmih razreda na protekle godine školovanja iz kojih pamtimo ono lijepo, a zaboravljamo ono loše.

U priredbi su sudjelovali učenici svih razreda. Bilo je recitacija, scenskih igara, pjesme i plesa koje su učenici uvježbali sa svojim učiteljicama. Učenici koji su postigli uspjehe na županijskim natjecanjima i njihovi mentori nagrađeni su knjigama, a na samom  završetku  priredbe učenici osmih razreda oprostili su se pjesmom Prljavog kazališta "Previše suza".

Zahvaljujemo svim učenicima i učiteljima na uloženom trudu, a našim osmašima želimo mnogo sreće u daljnjem školovanju.