Nastavljen uspješni niz

I ove su godine učenici naše škole sudjelovali na školskom natjecanju iz geografije. Ono se održalo 22. veljače, a na njemu su sudjelovali učenici petih, sedmih te osmih razreda.

Najbolji uspjeh postigli su: Andro Šantek i Teo Kralj, učenici sedmih razreda te Luka Knapić i Lucija Medved, učenici osmih razreda. Svi oni sudjelovat će na županijskoj razini natjecanja koja će se održati krajem ožujka. Time je nastavljen uspješni niz naše škole koja već godinama ostvaruje zapažene rezultate na natjecanjima iz geografije.

Priloženi dokumenti:
Uzina za sve 2 plakat.jpg