Uspješno sudjelovanje na međuopćinskom LiDraNu

Međuopćinska smotra literarnog, dramskog i novinarskog stvaralaštva učenika – LiDraNo za područje Jugoistok održana je 31. siječnja 2013. u OŠ Beletinec. Naša škola predstavila se literarnim radovima i scenskim nastupima.

U literarnom stvaralaštvu natjecale su se: Lorena Vitez (6. c), Osamdesete – pjesma, Marinela Blaži (6. c), Zimska idila – crtica, Marina Beščec (6. c), Čokolada – pjesma,  Marina Štanjglin (6. c), Zima – haiku poezija. Voditeljica je učiteljica Tamara Hojnik.

Scenskim nastupom predstavio se  Vito Crleni (1. a) monologom Sanje Pilić Ah, opet ispočetka. Voditeljica je učiteljica Antonija Bobek. Recitalom pjesama Grigora Viteza nastupile su učenice petih razreda: Lucija Pintarić (5. a), Ivona Lukačić (5. a), Paula Vuković (5. a), Una Lazar  (5. b) i Ena Horvat (5. c). Pripremila ih je učiteljica Željka Posavec – Malok. Kazivanjem poezije predstavila se Lorena Sabolić (7. b) pjesmom Osam izgubljenih stihova autora Zvonimira Goloba. Voditeljica je također učiteljica Željka Posavec – Malok.

Na županijsku razinu natjecanja predloženi su: Lorena Vitez – pjesma Osamdesete, Marinela Blaži – crtica Zimska idila, Vito Crleni - monolog  Ah, opet ispočetka i Lorena Sabolić – kazivanje poezije Osam izgubljenih stihova.

Čestitamo svima na sudjelovanju, a predloženima želimo puno uspjeha na županijskom natjecanju.