Tena Kramar nastupila na XX.-toj Kajkavijadi u Varaždinskim Toplicama

U nedjelju 18. studenog završila je 20. Kajkavijada, dječja revijalna manifestacija s ciljem očuvanja kajkavskog narječja i kajkavske kulturne baštine. Već tradicionalno svake godine okupi se veliki broj djece iz svih krajeva u kojima se govori kajkavskim narječjem. Ove godine, našu je školu na Kajkavijadi predstavila Tena Kramar, učenica petog razreda. Uz pratnju Tamburaškog sastava ExFakini otpjevala je pjesmu Tu je Zagorje moje kojom je ove godine pobijedila na 41. Festivalu Dječje kajkavse popevke, Zlatar 2012. i na Festivalu kajkavske popevke Naš mali kaj održanom u listopadu u Murskom Središću. Tekst pjesme potpisuje Jelena Puklin, a glazbu Josip Levatić.