Ipak je prevagnulo iskustvo

Božićni nogometni susret odigran je u četvrtak, 19. prosinca između ekipa učenika 7. i 8. razreda te učitelja i djelatnika naše škole. U iznimno zanimljivom susretu s mnogo atraktivnih poteza, ipak je pobjedu odnijela snažna ekipa učitelja.

Nakon prvog poluvremena rezultat je bio 5:3 u korist učitelja koju su uspjeli odbijati napade mladih nogometaša škole.Tri minute prije kraja učenici su uspjeli okrenuti rezultat u svoju korist pri rezultatu 7:8. Međutim, učitelji ubrzavaju i postižu izjednađujući gol te susret završava rezultatom 8:8. Nastavak slijedi kaznenim udarcima na gol. Golmani su pokazali kvalitetne obrane, ali ipak učitelji ostvaruju pobjedu 11:10 (8:8 (5:3)).

Sastav učitelji: Marko Vitez, Bojan Turković, Dinko Korenić, Božidar Čavlek, Zoran Jeftić, Emerik Večerić, Josip Levatić, Željko Šavor

Sastav učenici: Vito Crleni, Noa Bobek, Antonio Keretić, Dinko Krnčević, Saša Sodar, Damijan Kramar, Leon Čurila, Denis Čavlek, Jakov Levatić.

« Veljača 2020 »