Solidarnost na djelu

Jedna od najvećih akcija, koju Hrvatski Crveni križ provodi od 1973. godine,  sabirna je akcija “Solidarnost na djelu”. Tradicionalno je u listopadu provode sva društva Hrvatskog Crvenog križa.

U akciji se prikupljaju odjeća, obuća, hrana, novac i druga materijalna dobra. U akciju Hrvatskog Crvenog križa ''Solidarnost na djelu'', kao i svake godine, aktivno se uključila naša škola u sakupljanju novčane pomoći te je tom prilikom sakupljeno je 2016,00 kn. Zahvaljujemo svi volonterima, učenicima i djelatnicima Škole što su svojim prilogom pomogli u radu Hrvatskog Crvenog križa. Zahvaljujemo i roditeljima i stanovnicima općine Gornji Kneginec koji su nesebično otvorili vrata našim volonterima i novčanim prilogom podržali rad Hrvatskog Crvenog križa i Podmlatka crvenog križa OŠ Kneginec Gornji.

« Prosinac 2019 »