Ljubav je u zraku

Valentinovo ili Dan zaljubljenih mnogima je najljepši dan u godini, a osobito onima koji su zaljubljeni. I ove godine učenici naše škole obilježili su taj dan pisanjem ljubavnih pisama, poruka ili stihova svojim simpatijama ili dragim osobama, a učionice i školske panoe ukrasili su prigodnim radovima.

Svoja pisma učenici su ubacili u posebnu kutiju, a na Dan zaljubljenih 14. veljače školski poštari, članovi Učeničke zadruge "Kneginja", imali su pune ruke posla. Naime, trebalo je dostaviti toliko pisama na prave adrese. Na mnogim dječjim licima pojavio se osmijeh dok su primali i čitali pisma, a pisma su dobili i neki učitelji i učiteljice.

« Ožujak 2024 »