Posjet Jaccominijevom aromavrtu

Učenici sedmih razreda Osnovne škole Kneginec Gornji, zajedno sa svojom učiteljicom biologije Kristinom Maričić, obilježili su  8. Tjedan botaničkih vrtova, arboretuma i botaničkih zbirki posjetom Jaccominijevom aromavrtu.

U edukativnu šetnju mirisnim stazama aromavrta povela ih je gospođa Nada Starčević. Matičnjak, metvica, kadulja, majčina dušica, ruža, smilje, ružmarin, lavanda, lovor, mirta, borovica, jela, crni bor.... samo su neke od biljaka koje su imali prilike razgledati i pomirisati te doznati zanimljive informacije o načinu uzgoja i njihovoj primjeni u svakodnevnom životu.

« Ožujak 2024 »