Posebni gosti u PŠ Lužan

U sklopu nastave prirode i društva, te da bi u praksi primijenili znanja iz građanskog odgoja, učenici PŠ Lužan ugostili su 9.5.2018. općinskog načelnika Gorana Kaniškog te njegovog zamjenika Roberta Đuranca.

Gosti su učenike upoznali sa svojim radom i zadacima, a nakon toga oni su mogli postaviti pitanja i iznijeti svoje ideje. Bilo je zanimljivih ideja o uređenju školskog dvorišta, igrališta te o zaštiti navedenih terena od namjernog uništavanja. Tijekom ugodnog druženja mnogo smo i naučili: kako postati aktivan stanovnik općine, predstaviti svoje ideje i zamisli i kako zajednički rješavati probleme. Svoje ideje vezane uz uređenje školskog okoliša učenici su potkrijepili i likovnim radovima koji su uručeni načelniku.

« Ožujak 2024 »