"Dobrojutro more"

Učenici 1.b razreda naše škole sa svojim su likovnim radovima sudjelovali na međunarodnom  likovno-literarnom natječaju „Josip Pupačić i ja“ koji organizira Osnovna škole Josip Pupačić – Omiš.

Proglašenje laureata nagrade „Josip Pupačić i ja“ održano je ­­­ 23. svibnja 2017., na dan obljetnice pjesnikove smrti, a u sklopu manifestacije „Tjedan Josipa Pupačića“.

Na natječaju su sudjelovali Nika Turković čiji je rad bio izložen na izložbi u OŠ Josip Pupačić - Omiš, te Suzana Bajs i Jan Sodar.

« Ožujak 2024 »