SVJETSKO ŠKOLSKO RUKOMETNO PRVENSTVO

U nedjelju, 16. 04. u Areni Varaždin, službeno i u svečanoj atmosferi  otvoreno je Svjetsko školsko rukometno prvenstvo. Među odabranim školskim dvoranama u kojima će se igrati utakmice pojedinih skupina, nalazi se i naša dvorana. Varaždinska županija je domaćin ove sportske manifestacije na najvišoj razini. Diljem županije volonteri varaždinskih srednjih škola  marljivo vode svoje reprezentacije ili su članovi info timova u dvoranama i hotelima. Ovo je prilika da  naši mladi stanovnici pokažu svoju zrelost, sposobnosti i sklonost prema sportskom ponašanju. U našoj školi igraju ekipe Izraela, Češke, Bugarske, Srbije, Njemačke, Luksemburga, Danske i Cipra.  Ulaz je slobodan, samo Vam treba dobra volja i sportski duh!

Raspored svih utakmica možete pratiti na stranicama Školskog športskog saveza Varaždinske županije.

Dio rukometne atmosfere možete pogledati u fotogaleriji kroz  (zasada) dvije stranice.

« Ožujak 2024 »