Cvijetom narcisa protiv raka dojke

Naša se škola i ove godine uključila u humanitarnu akciju Mammae kluba Varaždin – Udruge žena oboljelih na dojku. Dan uoči Dana narcisa, u petak, 24. ožujka u školi je provedena humanitarna akcija sakupljanja narcisa.

Cilj ovogodišnje akcije Dana narcisa je promocija kupnje linearnog akceleratora za intraoperativnu radioterapiju. Akcija se provodi prodajom narcisa - cvijeta koji u svijetu simbolizira proljeće, novi život, novu nadu pa tako i borbu protiv raka. Naši su učenici tom prigodom donosili narcise koje su predali učiteljici Alenki Vuk. Ponosni smo što smo sudjelovali u ovoj humanitarnoj akciji te time ponovo pokazali svoje veliko srce.

« Ožujak 2024 »