Poštovani roditelji,

s obzirom da su započeli radovi na izgradnji dječjeg vrtića u neposrednoj blizini škole, želimo Vam skrenuti pozornost na prometovanje pješačkom zonom uz gradilište tj. prilazom prema školi.

Napominjemo da je nerazvrstana cesta od Topličke ulice do škole pješačka zona, kojom mogu prometovati motorna vozila djelatnika škole, stanara, dostave te vozilima gradilišta.

Ostalim motornim vozilima zabranjeno je prometovanje, što je regulirano i prometnim znakovima na ulazu u pješačku zonu.

Mogućnost nadzora prometovanja motornih vozila navedenom pješačkom zonom najavljena je od nadležne postaje prometne policije, a sve u cilju sigurnosti sudionika u prometu, prioritetno sigurnosti djece.

S poštovanjem,

Ravnatelj:                                                                    Miljenko Rožmarić, prof.