„Mamma Mia“

Svečanost obilježavanja Dana škole započela je hrvatskom himnom koju je izveo školski zbor. Naime, 25. svibnja svečanom priredbom proslavili smo još jedan Dan škole. Nakon zbora uslijedio je 1. a pjesmom i plesom Škola te 1. b plesnom točkom That man. Bastian Sačić iz 2. b izveo je recitaciju Bit ću dobar iz inata, a naš vrijedni školski zbor nižeg uzrasta otpjevao nam je pjesme Janko Raščupanko i Krijesnica. Kasnije je 2. a izveo ples Sedam mora, a predvodio ih je Gabriel Novotny. Ana Novotni iz 4. a nastupila je zanimljivom monodramom Julika. Nakon nje na pozornicu je stigao školski zbor višeg uzrasta pjesmom Cante senores cantores i 4. b plesnom točkom Samba Brasil. Tamburaški sastav OŠ Kneginec Gornji izveo je pjesmu Pjesma i ples, a Ana Novotni pjesmu Mamma Mia. Stigao je red i na ravnatelja koji je podijelio nagrade i zahvalnice učenicima koji su postigli odlične rezultate na natjecanjima i smotrama, ali i njihovim vrijednim nastavnicima. Nakon podjele nagrada sedmi razredi priredili su osmašima skupni recital Tvoja staza, a osmi su se oprostili od osnovne škole veselim pjesmama i plesom.

« Ožujak 2024 »