LiDraNo 2012.

Naša škola je domaćin međuopćinske smotre LiDraNo za područje JUGOISTOK (OŠ Sv. Ilija, OŠ Trnovec Bartolovečki, OŠ Šemovec, OŠ Jalžabet, OŠ Beletinec, OŠ Kneginec Gornji).

Smotra će se održati 30. siječnja (ponedjeljak) u popodnevnim satima s početkom u 14:00 sati.

U prilogu je pozivnica za učenike i učitelje koji sudjeluju na smotri, ravnatelje i članove povjerenstva. Članovi povjerenstva koji će prosuđivati ovogodišnje literarne, novinarske i scenske ostvaraje, dolaze s područja grada Varaždina.

NATJEČAJ 26. ožujak 2012.

U  prilogu se nalazi tekst natječaja za učitelja engleskog jezika i stručnog suradnika - defektologa-logopeda.

« Ožujak 2024 »