Cvijet može značiti život

Naša škola i ove se godine uključila u humanitarnu akciju Mammae kluba Varaždin – Udruge žena oboljelih na dojku. Cilj ovogodišnje akcije Dana narcisa je promocija kupnje linearnog akceleratora za intraoperativnu radioterapiju. Njime se želi smanjiti smrtnost žena oboljelih od raka dojke. Dana 19. ožujka skupljali smo narcise koje smo predali učiteljici njemačkog jezika Alenki Vuk. Unatoč tome što je proljeće tek započelo, skupili smo ih izuzetno mnogo. Tko zna, možda baš naša narcisa nekome spasi život!

« Ožujak 2024 »