Što donosi Cjelovita kurikularna reforma?

U organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje u suradnji s Ekspertnom radnom  skupinom za Cjelovitu kurikularnu reformu i CARNet-om 5. siječnja 2016. u svim osnovnim i srednjim školama Republike Hrvatske održano je predavanje pod naslovom Što donosi Cjelovita kurikularna reforma? Predavanje je bilo podijeljeno u tri tematska bloka: Kurikularni pristup: ciljevi i načela, Promjene koje donosi Cjelovita kurikularna reforma u osnovnim i srednjim školama i Predmeti u novom kurikulumu. Stručno usavršavanje održano je u obliku webinara, a predavanje  su održali članovi Ekspertne radne skupine za Cjelovitu kurikularnu reformu. Naša škola pridružila se webinaru te je upoznata s promjenama koje donosi nova kurikularna reforma.