Prvi roditeljski sastanak za pete razrede

Dana 1.10.2015. g. u 17 sati održao se roditeljski sastanak za roditelje petih razreda. Na sastanku su se roditeljima predstavile razrednice Ivana Trogrlić (5.a) i Maja Šipek (5.b) te predmetni učitelji i učiteljice. Nekoliko riječi na početku je rekla i pedagoginja Nada Sobota. Nakon što su predstavili svi učitelji  te objasnili svoj način rada i svoja očekivanja, svaka je razrednica s roditeljima svojih učenika održala pojedinačni roditeljski sastanak. Predstavljen je Pravilnik o kriterijima za izricanje pedagoških mjera, Pravilnik o načinima, postupcima i elementima vrednovanja učenika u OŠ te Pravilnik o kućnom redu škole.

« Ožujak 2024 »