ZBOR RUNOLIST SVOJIM KONCERTOM ZA MAJČIN DAN RAZVESELIO SVE PRISUTNE!

Dana 15.5.2023. u Pastoralnom centru Župe sv. Marije Magdalene obilježili smo Majčin dan i šestu vazmenu nedjelju. Zbor Runolist koji broji 39 članova, vjeroučenika 1. i 2. razreda pod vodstvom vjeroučiteljice Maje Bobek Ivanjko upriličio je taj dan svojim malim koncertom.

Sve je počelo u 10.00 sati najavom vjeroučenice Eme Nemčević i vjeroučenika Jakova Tkalčeca koji su ozbiljno i predano  vodili cijeli program. Uz pjesme Mama, Denes je mama tvoj svetek i Sliku svoje majke zbor je pod klavirskom pratnjom Antonije Bobek otpjevao pjesmu Moj je tata najbolji na svijetu. Velika nam je radost bila pozvati i našu bivšu članicu zbora Anu Novotni koja je pjesmom Majčine oči razgalila sva srca, kako našim majkama, tako i svima prisutnim u publici. Mali solisti Elena Agatić, Mona Crleni, Sofija Vidić, Lorien Borak, Lada Kolednjak i Gabriel Marković uz vjernu pratnju svojih prijatelja još jednom su pokazali svoju veliku ljubav kako prema svjetovnim i kajkavskim, tako i prema crkvenim pjesmama koje su s radošću pripremali i izveli. Sveta Misa koju je predvodio župnik Ivica Puškadija bila je vrhunac našeg slavlja, velika hvala našim majkama i slava nebekoj Majci Mariji.

Nakon zadnje pjesme mali pjevači poklonili su karanfile svojim majkama koje je donirao OPG Monika Begonja iz Donjeg Kneginca na kojem od srca zahvaljujem. Na kraju vjeroučenici su se počastili lizalicama i bombonima, a roditelji, bake i djedovi sa suzama radosnicama, prepuni dojmova otišli su svojim kućama. Hvala svima koji su sudjelovali u pripremi i realizaciji ovog koncerta. Obitelji Novotni, Lani Žvorc i Mariji Jelečki, Kristini Agatić na štrampicama i srcima, obitelji Čale…Hvala svima na dolasku i krasnom danu. Bog vas blagoslovio!

vjeroučiteljica Maja Bobek Ivanjko

objavio: Martina Boltižar   datum: 16. 5. 2023.